25 Ekim 2019

Kavacık Beko Servisi

ile regalservisim

Kavacık semtinde ikamet eden Beko kullanıcılarına teknik servis, bakım ve montaj hizmetleri sunuyoruz. Arızalı Beko cihazlarınızın en hızlı şekilde onarımı için Kavacık şubemizi şimdi arayın. Kavacık Beko servisi olarak Beykoz ilçe geneline hizmet veriyoruz. 1 yıl garantili Beko servis için doğru adrestesiniz. Servisimiz donanımlı servis araçları ve işinin ehli teknisyenleri ile yaşadığınız tüm arızalara orijinal parçalarla kesin çözümler üretiyor. Kavacık şubemiz değişen tüm parçalara 1 sene garanti veriyor.

Beko cihazların tamamı için Kavacık şubesi olarak onarım desteği veriyoruz. Arızalı Beko beyaz eşya, kombi ve klima modellerinin en kısa sürede tamir ettirmek, bakımlarını yaptırmak ve monte ettirmek için servisimizi hemen arayın.

Kavacık Beko Buzdolabı Servisi

Tüm buzdolabı modellerini yerinde tamir ediyoruz. No-frost ve derin dondurucu tüm Beko cihazlar için bizden destek alabilirsiniz. Kusursuz bir onarım istiyorsanız doğru adrestesiniz. Servisimiz sizden gelen servis taleplerine en hızlı şekilde cevap veriyor. 1 yıl garantili ve kaliteli Beko buzdolabı servisi için Kavacık şubemize haftanın 7 günü dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Beko buzdolabınız soğutmuyor mu? Değişmesi gereken tüm parçaları yerinde değiştiriyoruz. Buzdolabı motoru dahil tüm ağır işlemler yerinde yapılır. Asla buzdolabınızı taşımıyoruz. Kusursuz bir buzdolabı tamiri yaptırmak ve buzdolabınızı aynı gün içinde tekrar kullanabilmek için bizi şimdi arayın.

Kavacık Beko Kombi Servisi

Kombi tamiri yapan nadir Beko servislerinden biriyiz. Garantisi dolmuş tüm Beko kombi modelleri için servis ve bakım hizmetleri veriyoruz. Beko kombiler de diğer kombi modelleri gibi yılda en az 1 defa bakıma ihtiyaç duyar. Kombi bakımı detaylı ve titiz bir şekilde yapılmalıdır. Kaliteli Beko kombi bakımı için Kavacık Beko servis şubemizi arayarak destek talep edebilirsiniz. Ayrıca sıcak su vermeyen veya petekleri ısıtmayan Beko kombileri de aynı gün içinde tamir ediyoruz. Kış aylarında soğukta kalmamak için bizi arayarak en hızlı çözüme en uygun fiyatlara kavuşabilirsiniz. Beko kombi modellerinde en sık gelen şikayet sıcak suyun birden bire soğumasıdır. Bu arıza ya bakımsızlıktan kaynaklanır ya da ısı sensörü özelliği yitirmiştir. Bu yüzden bakımları aksatmadan yaptırmanızda fayda var.

Kavacık Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Beko bulaşık makineleri temiz yıkaması ile ünlü cihazlardır. Diğer markaların hemen hemen hepsinde ortak şikayet bulaşıkların temiz çıkmamasıdır. Fakat Beko bulaşık makinesi kullanıcılarından böyle bir şikayet duyamazsınız. Çünkü Beko cihazlar, güçlü motorları ve kaliteli rezistansları ile suyu oldukça şiddetli şekilde püskürtür. Beko bulaşık makinesi arızalarını hızlı bir şekilde çözmek istiyorsanız Kavacık Beko servis firmamızı aramanız yeterli. Şubemiz haftanın 7 günü teknik destek sunuyor.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]