30 Ekim 2019

Caddebostan İndesit Servisi

ile regalservisim

İndesit marka beyaz eşya ve kombilerinizde arıza Yaşadığınız da teknik servis aramayın. Caddebostan İndesit servisi hizmetlerini tercih edin. Bizlerde firma olarak gelip anında sorunlarınızı giderelim. Firma olarak İndesit ürünlerde yaşanan sorunları çözmek için sürekli gelişerek çalışmalar yürütüyoruz. Ayrıca ev taşıma veya eşyaların yeni alınması sonrası gerekli olan montaj hizmetini de veriyoruz. Ürünlerin yapılması gereken bakımlarını da firma olarak kaliteli şekilde yapıyoruz.

Beyaz Eşyaların Tamir, Bakım Ve Montajı

Firma olarak deneyim sahibi olan çalışanlarımızla beyaz eşyalarda meydana gelen tüm arızaları gidermek için çalışıyoruz. Müşterilerimiz arızaları için bizlere ulaştıklarında en kısa sürede verdikleri adrese giderek sorun tespiti yapıyoruz.

Daha sonra da yaşanan arızayı gidermek için yapılması gereken işlemleri gerçekleştiriyoruz. Firma olarak sadece tamirat hizmeti vermiyoruz. Beyaz eşyaların yapılması gereken bakımlarını da deneyimli ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz. Montaj gerektiren durumlarda da beyaz eşyaların montajını yapıyoruz.

Firma olarak hizmet verdiğimiz beyaz eşya çeşitleri şunlardır;

  • Bulaşık makinesi
  • Çamaşır makinesi
  • Fırın
  • Buzdolabı
  • Kurutma makinesi

Bu gibi beyaz eşyaların var olan arızalarını, bakımlarını ve montajlarını gerçekleştirmek için 7 gün hizmet veriyoruz.

Klimaların Tamiri, Bakımı Ve Montajı

Firma olarak beyaz eşyaların bakımları ve tamirlerini dışında çeşitli mekanlarda kullanılan klimaların bakım ve tamirini yapıyoruz. Klimalarda ortaya çıkan soğutma ve ısıtma sorunlarını en iyi şekilde gidermek için çalışıyoruz. Müşterilerimiz arıza giderimi için bizlere ulaştıklarında sorunun kaynağını bularak en iyi şekilde çözüm vermek için uğraşıyoruz.

Yaptığımız tamir işlemi sonrası klimaları çalıştırarak sorunun çözüldüğü anladığımızda ürünü teslim ediyoruz. Klimaların tamirlerinin yanı sıra yıllık bakımlarının yapılmasını da sağlıyoruz. Yaptığımız bakımlar sayesinde klimalar kaliteli şekilde ısıtma ve soğutma hizmeti veriyorlar.

Ayrıca bakımları zamanında yapılmayan klimalar sebebiyle ortaya çıkan tehlikeli olayların önüne geçmiş oluyoruz. Bunlar dışında klima montajlarını da en doğru şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu sayede klimaların doğru bir şekilde kurulmasını sağlıyoruz.

Kombilerin Bakımı, Tamiri Ve Montajı

Caddebostan indesit servisi olarak özellikle kış aylarında kullanılan kombiler için hizmet veriyoruz. Kombilerin odaları kaliteli ısıtma sağlaması için gerekli olan bakımlarını detaylı olarak yapıyoruz. Bu sayede kış aylarında kişilerin üşüyüp hastalanmalarının ve kışın bir anda yaşanacak arızaların önüne geçiyoruz. Firma olarak kombilerde bakım hizmetinin dışında yaşanan arızaların giderilmesi için tamirat hizmeti de veriyoruz.

Uygun Fiyatlarla Hizmet Veriyoruz

Caddebostan indesit servisi olarak verdiğimiz bakım, tamirat ve montaj hizmetlerini uygun fiyatlarla veriyoruz. Bu sayede müşterilerimiz kaliteli hizmet alırken fazla ücret ödemiyorlar. Ayrıca firma olarak müşterilerimiz aradıkları her an cevap vererek istedikleri hizmeti almalarını sağlıyoruz. Firma olarak yerinde hizmet anlayışı ile çalışıyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]