30 Ekim 2019

Erenköy Ariston Servisi

ile regalservisim

Ariston ürünleriyle ilgili tamir, bakım ve montaj desteğine ihtiyaç duyduğunuz zaman Erenköy Ariston Servisi hizmetlerine haftanın 7 günü kesintisiz olarak ulaşabilirsiniz. Müşteri memnuniyetine odaklanan çalışmalarımız yaşanan sorunun giderilmesi ve yeniden oluşmaması için sürdürülür.

  • Erenköy Ariston Çamaşır Makinesi Servisi
  • Erenköy Ariston Bulaşık Makinesi Servisi
  • Erenköy Ariston Kurutma Makinesi Servisi
  • Erenköy Ariston Buzdolabı Servisi
  • Erenköy Ariston Kombi Servisi
  • Erenköy Ariston Klima Servisi

Servis Merkezi Güvenceli Hizmetler

Günlük hayatın vazgeçilmezi olan beyaz eşyaların bakım ve tamir talepleri konusunda uzman ekiplerimiz tarafından yerinde giderilir. Kullandığınız cihazda yaşanan sorun sonrasında ekiplerimize çağrı merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışı ile sürdürdüğümüz hizmetlerimiz, servis merkezi garantili olarak verilir.

Erenköy Ariston Buzdolabı Servisi

Ariston buzdolabı modellerinde en sık görülen arıza cihazın soğutmamasıdır. Garantili bir Ariston buzdolabı tamiri için dilediğiniz zaman Erenköy ofisimizi arayabilirsiniz. Tüm modellerin yedek parçalarına sahip servisimizde her işlem 1 yıl garantilidir. Titiz bir onarım için tek yapmanız gereken sabit hattımızdan bizleri aramak. Erenköy Ariston servisi şubemiz tarafından yapılan onarımlarda sadece orijinal parçalar kullanılır.

Uzun Ömürlü Cihazlar

Müşteri ihtiyaç, talep ve beklentileri doğrultusunda verdiğimiz Erenköy Ariston servisi, güvenlik esaslarından ödün verilmeden sürdürülür.

7/24 sunulan kesintisiz online servis imkanı, 1 yıl parça değişim garantisi eşliğinde sunulur.

  • Kaliteli hizmet anlayışımız
  • Müşteri memnuniyeti odaklı
  • Uygun ve ekonomik fiyat politikası eşliğinde verilir.

Profesyonel Servis Hizmetleri

Ariston markalı ürünlerde yaşanan sorunlar karşısında gösterdiğimiz çözüm odaklı yaklaşımlar; satın alınan üründen maksimum fayda sağlanması için özenle sürdürülür. En kaliteli hizmeti, en uygun fiyat ve zengin ödeme seçenekleri eşliğinde sunan firmamız, servis ve bakım hizmetleriyle sektörde fark yaratır.

Hedefimiz; eşyaların bozulmadan önce periyodik bakımdan geçmesi ve sıkıntı yaratacak durumlarla ilgili gereken tedbirlerin alınmasını sağlamaktır. Sunduğumuz keşif ve montaj hizmetleri sayesinde satın alınan ürünler en yüksek performans ile uzun süreli kullanılır. Alanında profesyonel olan ekiplerimiz 2 saat aralığında verilen randevularını tam donanımlı servis filosu ve orijinal yedek parça garantisi eşliğinde tamamlar.

Hayat Kurtaran Hizmetler

Beyaz eşya, kombi ve klimaların düzenli kullanımı kendimize ve sevdiklerimize daha fazla vakit ayırabilme imkanı sağlar. Her türlü tamir, bakım, onarım ve montaj hizmetlerimiz; donanımlı, güler yüzlü, eğitimli ve çözüme odaklı personeller tarafından çözüme kavuşturulur. Ev ve iş yerlerinde kullanılan Ariston markalı ürünlerle ilgili yaşadığınız her türlü sorunda bizi arayabilir ya da online hizmet talebi girerek ekiplerimizin sizi aramasını bekleyebilirsiniz.

Sunduğu yeni nesil teknolojilerle yaşam kalitesini artıran ve hayatı enlerde yaşayanların tercihi olan Ariston ürünleriyle ilgili yaşadığınız her türlü sorunda Erenköy Ariston Servisi hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]