31 Ekim 2019

Fikirtepe Ariston Servisi

ile regalservisim

Zaman herkes için değerlidir. Her geçen gün hızlanan ekonomi ve iş hayatı, pratik çözüm seçeneklerini tercih ediyor. Servis hizmetlerinde de hızlı olmak ve aynı zamanda kaliteli servis hizmeti sunmak, en önemli konu haline geldi.

Fikirtepe Ariston Servisi

Profesyonel servis hizmeti konusunda çözüm odaklı hareket eden firmamız, servis işlemlerinde işin ehli ekiplerle çalışıyor. Takım ruhuna sahip servis ekibimiz, seri bir şekilde bakım, onarım ve montaj işlemini gerçekleştiriyor. Bakım, onarım ve montajda Fikirtepe Ariston servisi programımız, kısa sürede gerçekleşiyor.

Fikirtepe Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston çamaşır makinelerinde en sık görülen arıza cihazın f08 hatası vermesidir. Eğer sizin de çamaşır makineniz hata kodu veriyorsa Fikirtepe Ariston servisi arayarak onarım talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz ile Ariston çamaşır makinelerini taşımadan tamir edebiliyoruz. Çalışmayan, ses yapan, su akıtan, sigorta attıran, hata kodu veren Ariston çamaşır makinelerinin tamamı için hemen arayın.

Ariston Servis Özellikleri

Müşteri memnuniyeti, servis hizmetimizin en önemli konusudur. Servis hizmetinin sorunsuz bir şekilde gerçeklemesi için, bu konuda deneyimli ve tecrübeli elemanları tercih ediyoruz.

Servisimizin genel özellikleri şu şekildedir:

  1. İşinin ehli elemanlardan oluşmaktadır.
  2. Elemanlarımız sertifikalı ve tecrübelidir.
  3. Zamanında müdahale eden ekibimiz, zaman en iyi şekilde kullanmaktadır.
  4. Bakım ve onarım işlemlerinde müşteri onayını tercih etmektedir.
  5. Montaj, bakım ve onarım işlemlerini yerinde gerçekleştirmektedir.

Günün her saatinde servis hizmeti sunan ekibimiz, yeni cihazların bakım ve onarımını sorunsuz bir şekilde gerçekleştiriyor. Bu konuda Fikirtepe Ariston servisi elemanlarımızı her zaman için arayabilirsiniz.

Ariston Yıllık Bakım Hizmetleri

Montaj ve tamir işlemlerinin yanı sıra bakım işlemleri konusunda da ekibimiz deneyimlidir. Yaz aylarına girmeden buzdolabı, derin dondurucu ve klima bakımı yaptıranlar, yaz aylarında rahat etmektedir. Cihaz performansı artmakta ve harcanan elektrik enerjisi de azalmaktadır. Bu şekilde faturanız daha az gelmektedir. Diğer yandan Kış aylarına girmeden kombi bakımı yaptıranlar, kış aylarında daha az elektrik ve doğal gaz harcamaktadır. Fikirtepe Ariston servisi elektronik parçalardan filtrelere kadar bütün parçaları tedarik ediyor.

Serviste Güncel Çözüm

Her geçen gün gelişmeye devam eden beyaz eşya dünyası, yen cihazları piyasaya sürüyor. Bununla birlikte yeni özellikler ve yeni özellikler cihazlara ekleniyor. Bu güncel gelişmeleri takip eden firmamızın deneyimli elemanları, yeni cihazların tamiri ve bakımı konusunda gerekli eğitimi almaktadır. Bu nedenle yeni cihazların tamiri konusunda bize güvenebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]