29 Şubat 2020

Çınardere Ariston Servisi

ile regalservisim

Ariston markalı eşya ve ürünler konusunda tam donanımlı ve uzman servis olarak sizlere mükemmel düzeyde hizmet veriyoruz. Çınardere Ariston servisi olarak teknik destek hizmetlerimizi oldukça hızlı şekilde sizlere sunuyor ve ekonomik avantajlar kapsamında servis hizmetlerimizi sağlıyoruz.

Çınardere Ariston Beyaz Eşya Servisi

Firmamızın işlemlerindeki kalite merkezli yaklaşımı ve disiplinli çalışması çerçevesinde, Çınardere Ariston servisi olarak, Ariston marka;

  • Derin Dondurucu, Buzdolabı,
  • Çamaşır makinesi, Bulaşık makinesi, Kurutma Makinesi,
  • Klima, Kombi, Termosifon,
  • Elektrik Süpürgesi,
  • Ocak, Fırın, Aspiratör
  • Küçük ev aletleri

Konusunda uzman servis olarak hizmetlerimizi kesintisiz şekilde müşterilerimize sunuyoruz. Ariston marka eşya ve ürünler konusunda her türden servis ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılıyoruz.

Çınardere Ariston Kombi Servisi

Firma olarak, Ariston marka eşya ve ürünler konusunda teknik servis hizmetleri sunuyor, ürün bakım hizmetlerini, onarım işlemlerini, montaj hizmetlerini eksiksiz biçimde veriyoruz.

Kaliteli Ariston Servisi

Çınardere Ariston servisi olarak, her türden eşya konusunda ayrı ayrı uzmanlığı bulunan ve sürekli olarak eğitimleri yenilenen teknik personellerimiz ile son derece kaliteli servis desteğini sağlıyoruz. Sizden bize ulaşan çağrı, hizmet ve destek taleplerine ise son derece hızlı şekilde yanıt verebiliyoruz.

Orjinal Parça

Özel teknik servis olan firmamız servis işlemlerinde garantili ve orjinal yedek parça güvencesi ile onarım, tamir ve parça değişim hizmetlerini sunuyoruz. Bu şekilde sorunsuz bir hizmeti bizden gönül rahatlığı ile alabiliyorsunuz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]