2 Mart 2020

Çengelköy Beko Servisi

ile regalservisim

Çengelköy Beko servisi şubemiz Üsküdar ilçesinin tamamına teknik servis ve bakım hizmetleri sunuyor. Arızalı Beko cihazlarınızı en hızlı şekilde ve kısa sürede tamir ettirmek için şubemizi hemen arayın. Donanımlı servis araçlarımız ile haftanın 7 günü sizlerin yanındayız.

1 Yıl Garantili Beko Servisi

Servisimiz uzman teknisyenleri ile sizlere kalıcı çözümler üretiyor. Firma olarak yaptığımız her işlemin arkasındayız. Onarımlarını yaptığımız cihazlara 1 sene garanti veriyoruz. Garantili Beko beyaz eşya onarımı için Çengelköy Beko servisi hemen arayın. Servis olarak değiştirdiğimiz yedek parçalara da 1 sene garanti veriyoruz. Garanti kapsamında iken arızalanan cihazlarınız aynı parçadan dolayı arıza vermiş ise tarafımızdan ücretsiz bir şekilde onarım yapılacaktır. Kaliteli ve garantili Beko servis için doğru adrestesiniz.

Çengelköy Beko servisi olarak deneyimlerimiz, kalitemiz ve üstün performansımızla hizmetlerimiz devam etmektedir. Genel olarak tüm müşterilerimize eşit şekilde hizmet götürerek beyaz eşyaların bakımında fark yaratmaktayız. Uzman teknik servis adımızla bu alanda fark yaratmaya devam etmekteyiz. Beko servisi için Çengelköy’de de bizlere sadece tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Beko Beyaz Eşya Servisi

Çengelköy Beko servisi için her türlü yedek parça temini ve montajı tarafımızca yapılmaktadır. Cazip fiyatlarımızla tamir ve bakım işlemleri asla bütçenizi yormamaktadır. Kurumsal ve uzman servis olarak 7 gün 24 saat hizmetlerimiz devam etmektedir.

Çağrı merkezi numaralarımız ve adreslerimize resmi sayfamızdan hemen ulaşabilirsiniz. Donanımlı servis araçlarımız ile tüm beyaz eşya, kombi ve küçük ev aletlerinin onarımları en kısa sürede yapılarak siz kıymetli müşterilerimize teslim edilmektedir. Servis için bize ve teknik çalışanlarımıza güvenebilirsiniz.

Beko Servisi İçin Bizi Arayın

Bize sizlerden ulaşan talepler belirli bir sistem üzerinden değerlendirilerek en kısa sürede yanıt verilmektedir. Çengelköy Beko servisi demek üstün güven ve kalite demektir. Oluşan arızalar için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]